12 листопада 2021 року, Бориспільська міська територіальна громада отримала понад 10 тонн гуманітарної допомоги. Це відбулось в рамках акції “Піклування в кожен дім” від Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” та компанії “Procter & Gamble”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/dsc_2067-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/dsc_2075-1024x683.jpg)
Миючі засоби, що нині зберігаються у складі на «Новому ринку», найближчим часом поїдуть до соціальних та медичних установ Бориспільщини.
Представники місцевої адміністрації зазначили, що така допомога бізнесу та благодійних організацій наразі є край важливою. “Ми дуже дякуємо за таку допомогу благодійникам та колективу компанії “Procter & Gamble”, за те, що вони нам допомагають в такі не лагкі часи. Це ще раз вказує на те, що бізнес не стоїть осторінь проблем, які стосуються нашого міста та всієї України”, – сказав Євген Грона, заступник міського голови Борисполя.https://www.youtube.com/embed/G1j3HrGRmmI?start=149&feature=oembed
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/dsc_2169-1024x683.jpg)
Цей вантаж розподілять між медичними та соціальними закладами міста, зокрема допомогу отримають:
- Бориспільська лікарня,
- Амбулаторія первинної ланки,
- соціальний центр,
- реабілітаційна установа “Наш дім” та інші.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/dsc_2113-1024x683.jpg)
“”Піклування в кожен дім” – це наша спільна акція з “Proctor&Gamble”, яка відбувається вже майже два роки. За цей період вона охопила близько 18 000 людей по всій Україні, як фізичних осіб, яким ми допомагали, 135 лікарень й медичних установ по всій країні отримали допомогу і також 177 соціальних закладів. Я дуже щасливий, що до цієї чудової статистики долучаться ще й соціальні та медичні установи міста Бориспіль”, – зазначив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.